קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

קידום אתרים בחו"ל

שתפו עם החברים


קידום אתרים בחו"ל הוא ללא ספק אחד התחומים המעניינים והמאתגרים עבור מקדמי אתרים. מדובר באותם חוקי משחק, שיטות פעולה דומות ואותם מנועי חיפוש – אלא שבשונה מקידום בארץ, הכל נעשה בגדול ובעוצמה חזקה יותר!

קידום אתרים בחו


קידום אתרים בחו"ל נבדל מקידום מקומי בכמה מישורים:


מתחרים

במגרש הבינלאומי אנו נדרשים להתמודד מול ענקיות אינטרנט, מול אתרים עם המון ותק והמון כוח. הדרך היחידה להפוך לשחקן רלוונטי במגרש כה תחרותי היא בניית מוקדי תמיכה חזקים ומגוונים שיסללו עבורנו את הדרך לעמוד הראשון בגוגל.


החלפות קישורים בחו"ל

השלב הראשון בקידום אתרים הוא תמיד אופטימיזציה ובנייה נכונה של האתר. אלא שבשלב שני חייבים לתמוך באתר מבחוץ בקישורים רלוונטיים. בארץ מרימים טלפון או שולחים מייל ובזה נגמר העניין.
בחו"ל זה לוקח מעט יותר זמן. במקום לעבוד ישירות מול בעלי אתרים, אנו נאלצים לעבוד פעמים רבות מול חברות קידום ענקיות, שרגילות לעבוד בצורה די שבלונית ולא גמישה (החלפת קישורים מדפי קישורים). במהלך קידום אתרים בחו"ל נדרשת הרבה יותר השקעה בכדי להשיג קישורים איכותיים לאתר שלנו.


כתיבת תכנים

קידום אתרים איכותי נשען בין היתר על חידוש תכנים בתוך האתר שלנו ופרסום תכנים רלוונטיים ברשת (פורומים, בלוגים, רשתות חברתיות). חשוב לזכור ש"התוכן הוא המלך" - ולכן חייבים להקפיד לעבוד עם כותבי תוכן דוברי אנגלית שפת אם (ולא הודים!). יש לכך עלויות חודשיות לא מבוטלות.


סריקת כתבות בחו


אינדוקס כתבות

במהלך העבודה השותפת חשוב למקדמי אתרים לאנדקס את כל דפי האתר שלנו ולאנדקס דפים חיצוניים תומכים. אם בארץ זה קורה בצורה כמעט אוטומאטית, במהלך קידום אתרים בחו"ל אנו נדרשים להשקיע לא מעט זמן בכדי לאנדקס דפים חדשים. בשל עומס האינפורמציה האדיר, יש לנקוט בפעולות אקטיביות על מנת שמנועי החיפוש יבחינו שאנו קיימים בכלל.


קצב התקדמות הפרויקט

בארץ אנו רגילים לקבל תוצאות מהירות יחסית. מדובר בשוק קטן וריכוזי וכל שינוי קטן משפיע על הדירוג בגוגל. קידום אתרים בחו"ל מתאפיין בקצב התקדמות איטי בהרבה.
הדבר נובע באופן ישיר מעומס האינפורמציה ברשת הבינלאומית. בכדי להרכיב דירוג אתרים חכם ומהימן, מנועי חיפוש כמו גוגל נדרשים לבצע אינטגרציה אדירה של אינפורמציה (מדובר בתהליך שפשוט לוקח זמן). לכן בונים ביחד עם הלקוחות יעדים לשנה קדימה מינימום.


חייבים תשתית חזקה

בארץ, מקדמי אתרים קטנים ובינוניים מסוגלים להתמודד בצורה מכובדת על חלק ממושגי החיפוש. בחו"ל התמונה שונה והגודל קובע. קידום אתרים בחו"ל ללא תשתית חזקה הוא משימה קשה ביותר וכנראה בלתי אפשרית. כמו שאמרנו בפיסקה הראשונה, בחו"ל הכל גדול יותר וחזק יותר. יש להשקיע משאבים רבים בצורה עקבית - ורק אז מקבלים את התוצאות הרצויות.


ולסיכום

בסופו של דבר, קידום אתרים בחו"ל הוא משימה מאתגרת אך אפשרית בהחלט. יש להיערך לפרויקט מסוג זה בהתאם. צרו עמנו קשר ונשמח לספק פרטים נוספים.


>>עוד בנושא - קידום אתרים בסין, במנוע החיפוש "באידו".


 
צור קשר    03-5188848
054-2478838