קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

לקוחות ממליצים

גיא רייפנברג, מנכ"ל קוקופלי

ככל שנמשך תהליך הקידום הבנו שיש לנו עסק עם מקצוענים. הצבנו יעדים מאתגרים בארץ ובחו"ל והופתענו לטובה לאורך כל הדרך.

כל הכבוד ושיהיה הרבה בהצלחה בהמשך הדרך.
אבי ברוך, בעלים

בזכות התוצאות החזקות בגוגל חיזקנו את מעמדנו בשוק הרהיטים. ברצוני לציין באופן מיוחד את אדיבות השירות של אלכס, אשר מלווה אותנו באופן צמוד כבר תקופה ארוכה. ענף הקידום כל כך פרוץ עד שקשה לדעת למי להאמין ואיך לבדוק את איכות העבודה.

נדיר למצוא חברה עם אינטגריטי כל כך גבוה, שקיפות בעבודה, הוגנות עסקית וזמינות בכל שעה. כיום אנו רואים באלכס שותף עסקי לכל דבר.
אבי ויינגרט, מנהל האתר

לרצוני להודות לכם על הפעילות המקצועית והמשמעותית בתחום קידום מושגים רלוונטיים, ומיקום אתר רזגל בדירוג בגוגל. ללא כל ספק העבודה שעשיתם הוכחה כתורמת ויעילה על פי כל הפרמטרים שהוגדרו.

בברכת המשך שיתוף פעולה פורה.
דודו לוי, מייסד האתר

אני ממליץ בחום על חברת SEOleader. התוצאות בשטח מרשימות, השירות מעולה ושיתוף הפעולה פורה ונעים. והכי חשוב! גם לאחר סיום את העבודה המשותפת, SEOleader המשיכו לתמוך בנו מכל הלב וההישגים שלנו נשמרים לאורך זמן.

ניתן לפנות אליי באופן אישי - dudu@tlife.co.il.
צפריר בן-עמי, מנהל האתר

השיפור בתוצאות הורגש מהרגע בו התחלנו את העבודה המשותפת, ומאז קצב ההתקדמות פשוט מצוין.

אני ממליץ בחום על השירות המקצועי והיעיל של חברת SEOleader.
יואב דרדיקמן, בעלים "רוג'ום"

לכל המעוניין, שמי יואב, ואני בעלים של "רוג'ום" - חברה להפקת אירועים בטבע. לאחר מחשבה ארוכה הגעתי למסקנה שהמדיה הנכונה ביותר לשיווק עבורי היא דרך קידום האתר באנטרנט. אתר האנטרנט שלנו היה ממוקם הרחק מאחור ופניתי לאלכס מחברת seoleader כדי לקדם את האתר.

מהפגישה הראשונה ועד היום קיבלתי מענה מקצועי ביותר ושירות אדיב. תוך חודשים ספורים האתר שלנו התקדם לעמוד הראשון בכל המונחים אותם העלנו. אלכס מקפיד לעדכן אותי באופן תדיר על תהליך הקידום וקשוב מאוד לצרכים שלי. אני מקבל תחושה אמיתית של נאנמנות ושותפות להצלחה.

מאז תחילת העבודה עם אלכס, כמות הפניות דרך האתר גדלה במאות אחוזים בדיוק במסגרות הזמנים שהגדרנו יחד מראש. במידה ואתם מעוניינים בקידום אתרים ורוצים שותף אמין למטרה ואיש מקצוע אני ממליץ מאוד על אלכס ועל החברה.

יואב דרדיקמן.
יואב רודי, בעלים ומנכ"ל

יש לנו הזכות לעבוד עם איש שיווק מקצוען כמו אלכס. עד שהתחלנו לעבוד ביחד לא היינו קיימים בכלל באינטרנט וכיום אנחנו מובילי שוק. מעבר להכל מדובר באיש שירות יוצא דופן, שנעים לעבוד מולו, ראש גדול. ממליץ בחום לכל בעל עסק שרוצה להצליח באינטרנט.

יואב רודי, בעלים ומנכ"ל "רודי מוצרי עור".