קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

קידום אתרים בסין

שתפו עם החברים


גוגל מול "באידו"

אנו רגילים לחשוב על גוגל במונחים של המותג החזק בעולם, או הדבר הכי גדול ויציב בשוק האינטרנט העולמי. כל זה נכון, אלא שבסין הסיפור שונה. בסין מנוע חיפוש בשם "באידו" הוא הדומיננטי ומי שמעוניין לבצע קידום אתרים בסין חייב לקחת זאת בחשבון.

קידום אתרים בסין

חברות קידום אתרים בחו"ל עוקבות בדריכות אחר התפתחות המשבר בין גוגל למשטר הסיני. גוגל הגיעה אל הנקודה בה היא צריכה להחליט אם צנזורה נוקשה של תוצאות החיפוש מתיישבת עם ערכי החברה המוצהרים ("don't do evil").

קיים ערפל כבד סביב עתידה של גוגל בסין, נעדכן אתכם ברגע שיהיה מידע חדש בנושא.


"באידו" תמיד הוביל את השוק

העניין הוא שגוגל מעולם לא היו הכי דומיננטיים בסין. בזמנו דיברו על כך שגוגל לא עשתה מספיק התאמות מיתוגיות בכניסה לסין. סינים רבים לא מצליחים להגות את המילה Google, לא יודעים לקרוא מילה באנגלית ובנוסף לכך גוגל נתפס בעיני רבים כאתר מתוחכם ואפילו אקדמי.

"באידו" (Baidu) לעומת זאת, נתפס ע"י הסינים כיותר פשוט לשימוש ויותר ידידותי. מדובר במנוע הפופולארי ביותר בסין ומאז המשבר גוגל-סין נתח השוק שלו רק ממשיך לגדול.

קידום אתרים בסין


קידום אתרים בסין – מה ההבדלים?

עקרונות קידום האתרים ב-"באידו" אינם זהים לעקרונות הקידום בגוגל. כתבנו על כך במאמר שכותרתו "באידו - קידום אתרים בסין". בגדול, המטרה של כל מנוע חיפוש בעולם היא להציג לגולשים את התוצאות הכי אינפורמטיביות והכי רלוונטיות למילות החיפוש. עקרונות הקידום ב"באידו" לא משתנים מן הקצה אל הקצה, אלא פשוט ישנם דגשים אחרים.


מהו האתגר הגדול בסין?

מהניסיון שלנו האתגר הגדול ביותר בתהליך קידום אתרים בסין הוא דווקא השלב המקדים – סקר שוק וזיהוי הזדמנויות. פעולות פשוטות כמו בדיקת כמויות חיפושים וזיהוי טרנדים הופכות בסין למשימות פענוח.
"באידו" מספק כלי מחקר הרבה פחות ידידותיים מאלו של גוגל. לצורך זיהוי טרנדים מקומיים צריך להיות מעורים בתרבות הסינית ובהרגלי הגלישה המקומיים. ישנו סוג אינפורמציה שניתן להשיג רק בשפה הסינית, ולכן האתגר גדול יותר.

 
צור קשר    03-5188848
054-2478838