קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

סרוגים

שתפו עם החברים


סרוגים הוא אתר חדשותי שפונה לקהל הציבור הציוני הדתי על כל גווניו. האתר הוקם בתחילת שנת 2010 ואפשר למצוא באתר תכנים ואייטמים מעניינים ומרתקים שלא נמצאים במקומות אחרים. למחלקת התוכן של האתר כתבים מנוסים שמשדרגים את חווית הקריאה באתר.

מגוון דעות

אתרים רבים בציבור הדתי מתאפיינים בכך שהם פונים לציבור הדתי לאומי בקו מאוד ברור ובפניה לציבור מאוד מסויים ומוגדר בתוך הציונות הדתית. אתר סרוגים לעומת זאת מעוניין לפנות אל כל הגוונים, הזרמים והסגנונות המצויים בתוך המגזר הדתי לאומי.

כידוע הציבור הדתי לאומי אינו עשוי מקשה אחת. מצד אחד, אפשר למצוא מתחת לכיפה הסרוגה סרוגים שמרגישים יותר מחוברים לציבור החרדי. מן הצד השני יש ציבור גדול של סרוגים בתוך הציונות הדתית שמעדיף להתקרב אל הציבור החילוני. הדבר מתבטא הן מבחינת עיסוק תרבותי וערכים משותפים והן מבחינת צמתים מאוד מרכזיים בחברה הישראלית - בהם נמצאים הציבור הדתי לאומי והחילוני ביחד (למשל שירות בצבא ושירות במילואים).

אתר סרוגים פונה לקהל רחב בציבור הדתי

סרוגים מנסה לפנות אל כל הקהלים שיש בתוך המגזר, בין אם זה הציבור החרדי או נוער הגבעות ובין אם זה סטודנטים דתיים או תומכי מפלגת הבית היהודי. כל אנשי הציונות הדתית הם קהל היעד של אתר האינטרנט הזה.

מגוון תכנים

האתר עוסק בכל מה שקשור לציונות דתית. מהתחום הפוליטי, עובר דרך עולם הישיבות הרבנים ומוסדות החינוך ועד לשדה היצירה והתרבות – קולנוע, מוזיקה יהודית, ספרות וכיוצא בזה. אתר סרוגים מתכוון לגעת בכל אותם נושאים שהתקשורת הכללית מתעלמת מהם כמו הפוליטיקה הדתית לאומית, עולם הישיבות והמדרשות, יצירה דתית מרתקת ומוזיקה יהודית עכשווית. המטרה המוצהרת היא להביא משם את הקולות והמחשבות אל קהל הגולשים.

מקומו של הציבור הדתי

הציבור הדתי לאומי הינו ציבור מאוד משפיע בחברה הישראלית ומצוי בלב מוקד העניינים במספר סוגיות מרכזיות המעסיקות את הציבור הישראלי. למרות מרכזיותם של אנשי הציונות הדתית הן בתחום הצבאי, הן בעולם האקדמי והן בתחום החברתי - כמות תשומת הלב שמקבלת הציונות הדתית מכלי התקשורת המרכזיים היא בעיקר שולית או שלילית.

מומלץ לבקר!

 
צור קשר    03-5188848
054-2478838