קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

קורס GMAT

שתפו עם החברים


"קורס GMAT – חייבים בכלל לעשות את הקורס הזה?!"


תואר MBA – פופולארי ביותר בקרב אנשי שיווק

הרבה מקדמי אתרים מגיעים אל תחום השיווק עם תואר ראשון. בד"כ מדובר בתואר ראשון במדעי החברה: תקשורת, שיווק, מנהל עסקים, סטטיסטיקה או כלכלה. יחד עם זאת ניתן למצוא בתחום גם בוגרי תארים במחשבים, משפטים ואפילו פסיכולוגיה.

הרי כיום כמעט לכל אחד יש תואר ראשון, וממש לא קל למצוא עבודה בתחום אותו למדת. כך בוגרי תארים שונים מתגלגלים אל התחום שיש בו הכי הרבה עבודה – שיווק באינטרנט!

אז למה צריך בכלל תואר שני?

מבחינת קידום אתרים, אין צורך בתואר שני. יחד עם זאת תואר שני "פותח את הראש" ומעניק לבעלי עסקים ויזמים כלים עסקיים שימושיים, בדגש על שימוש במערכות מידע וניהול נכון של פרויקטים גדולים. מסיבה זו הרבה מקדמי אתרים ותיקים (4-5 שנים בתחום), מחליטים בשלב כלשהו לעשות תואר MBA – תואר שני במנהל עסקים.

כדי להתקבל לתואר MBA איכותי (באוניברסיטת תל אביב למשל), יש לעבור מבחן GMAT. בד"כ מבחן GMAT כמותי יספיק, כאשר הציון הנדרש תלוי בממוצע של התואר הראשון. קורס GMAT נועד להכין אותך בצורה אופטימאלית למבחן תוך לימוד של חומר מתמטי רלוונטי וביצוע אינספור סימולציות של המבחן האמיתי.

מה העיקרון של מבחן GMAT?

על פניו, מבחן הGMAT הינו מבחן מתמטי רגיל, עם מגוון שאלות בסדר קושי עולה.
אם כן, למה צריך קורס GMAT? למה אי אפשר ללמוד מספר וזהו?

מדובר במבחן רספונסיבי. כלומר המבחן מתאים את עצמו און ליין לתשובות של הנבחן, בהתאם לתשובות נכונות/שגויות. אם תענה נכונה על כל השאלות, רמת הקושי של השאלות צפויה לעלות עוד ועוד. יחד עם זאת אם תטעה באחת השאלות, המבחן יוריד את רמת השאלות... ומה קורה אז?!

האסטרטגיה תנצח!

למבחן GMAT יש חוקים ודינאמיקה משלו. כדי להצליח באמת, יש להגיע למבחן עם אסטרטגיה ברורה, שתאפשר לך להוציא ציון גבוה גם אם לא ענית נכונה על כל השאלות במבחן. יש בהחלט דברים "שאסור לעשות" במהלך המבחן, ולכן קורס GMAT הוא דבר מומלץ ביותר גם עבור נבחנים בעלי ידע מתמטי נרחב?

למעשה, קורס GMAT איכותי יאפשר לך להתנסות בכל מיני סיטואציות אפשריות, וילמד אותך כיצד להתמודד איתן בצורה האופטימאלית (אין כמעט נבחן שלא טועה במהלך המבחן). המבחן עצמו עשוי להיות מלחיץ למדי ורק הכנה מוקדמת תאפשר לך לקבל את ההחלטה הנכונה ברגע האמת.

שיהיה הרבה בהצלחה!