קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

פרסום בגוגל

שתפו עם החברים


פרסום בגוגל הוא אחד מהכלים השיווקים הנפוצים ביותר באינטרנט. מנהלי שיווק נוטים להשתמש בכלי הזה בצורה כמעט אוטומאטית. פרסום בגוגל הוא בעצם "בורסה עולמית של קליקים". כל אחד יכול להציע את האתר שלו כשטח פרסום, וכל אחד יכול לקנות קליקים לפי המחיר שהוא קובע.

על פניו, בורסה ותחרות חופשית טובים ללקוחות והמחיר אמור להיקבע בנקודת המפגש ההגיונית בין ההיצע לביקוש. כלומר עצם העובדה שמחירי הקליקים נקבעים ע"י הלקוחות עצמם טובה ובריאה. יחד עם זאת, חשוב להבין שבסופו של דבר מדובר במונופול לכל דבר. העמלה שגוגל גובה על התיווך בין הספקים ללקוחות היא במובן מסוים שרירותית.

פרסום בגוגל הוא צורך אמיתי עבור עסקים רבים - שכן הלקוחות נמצאים בגוגל, מחפשים אחר שירותים ומוצרים. יותר מכך, עסקים רבים מפתחים תלות בכניסות מגוגל, ולא מצליחים למצוא תחליף ראוי בשוק.


פרסום בגוגל – היתרונות

היתרון הגדול של פרסום בגוגל הוא מהירות ואיכות התוצאות. כשעה לאחר שהעליתם קמפיין פרסום בגוגל, תוכלו כבר להנות מתנועה ערה לאתר שלכם, תלוי כמובן עד כמה בחרתם במושגים מחופשים ואם שמתם מחיר גבוה מספיק. עבור קמפיינים נקודתיים מדובר בכלי מושלם. משלמים ומקבלים את התוצאות "כאן ועכשיו".

היתרון השני הוא שמשלמים רק על מה שמקבלים בפועל. מדובר במאפיין כללי של שיווק באינטרנט, הכל מדיד וקובעים מראש על מה משלמים. כלומר לא משלמים על חשיפות (ישנה אפשרות אם רוצים) אלא רק על קליקים. כלומר אפשרות המעקב אחר התוצאות היא אופטימלית וניתן לבנות תוכנית עסקית מסודרת עם הכנסות והוצאות צפויות.

היתרון השלישי הוא פילוח הלקוחות – אתם מפרסמים רק בפני קהל היעד. בצורה כזו ניתן לחסוך בהוצאות פרסום ולקבל תנועה איכותית לאתר שלכם.


פרסום בגוגל – חסרונות בולטים

הונאות קליקים. מדובר בתופעה כלל עולמית, אלא שבישראל כמו בישראל, פרסום בגוגל הופך לעיתים לסיוט. המתחרים של העסק שלכם לא בוחלים באמצעים ויכולים להפעיל מערכת מתוחכמת שתלחץ כל יום על הפרסומת שלכם (פעמים רבות!). התוצאה די כואבת: תשלום גבוה להחריד ואפס תוצאות, אפס עסקאות. מדובר בנקודת תורפה קשה פרסום בגוגל.

בנוסף לכך, עסקים המפרסמים דרך קבע בגוגל, מייצרים תלות בגוגל. ברגע שתתקבל החלטה עסקית לקצץ בתקציב הפרסום, זרם הלקוחות פשוט יצנח והעסק יכנס למשבר. זו אחת הסיבות לכך שחברות רבות משקיעות מראש בתחום של קידום אתרים אורגני. קידום אתרים נועד לחזק את העסק לטווח ארוך מבחינת תנועת לקוחות לאתר.

פרסום בגוגל לעומת זאת, נותן תוצאות חזקות, יקרות, מדידות ומיידיות!

 
צור קשר    03-5188848
054-2478838