קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

פנג שואי לאתרי אינטרנט

שתפו עם החברים


פנג שואי היא תורת סינית אזוטרית שמטרתה הבאת איזון לחיים ומכאן בריאות ושפע. על פי הפנג שואי, מיקום נכון של רהיטים בחלל הינו אחד המרכיבים המשפיעים על הבריאות, השפע והשגשוג של דיירי הבית. בין אם אנו מאמינים בתורות מזרחיות או לא, כולנו מתאחדים סביב הצורך לשפר באופן מתמיד את איכות חיינו. קיימות כיום אינספור דוגמאות של אנשי עסקים מובילים בעולם המשתמשים דרך קבע בשירותיהם של יועצי פנג שואי.

האתר העסקי שלנו הוא במובן מסוים הבית שלנו בתוך הרשת העצומה שנקראת האינטרנט. כמו דיירים בבית רגיל, נחפש תמיד עוד ועוד דרכים כיצד למשוך יותר גולשים רלוונטיים לאתר שלנו.

במאמר קצר זה נשתדל לשרטט קווים מקבילים בין העקרונות הבסיסיים של פנג שואי לבין הנחיות בסיסיות של קידום אתרים. יישום עקרונות אלו יביא לשיפור חווית המשתמש באתר, הגדלת תנועת הגולשים ושיפור בדירוג התוצאות של גוגל.

קידום אתרים איכותי מתחיל תמיד ב"בדק בית" יסודי של האתר, תוך ניסיון להבין כיצד הלקוחות גולשים באתר וכיצד הם מבינים אותו.


הכניסה לבית (הכניסה לאתר אינטרנט)

הדבר הראשון אותו בוחן יועץ פנג שואי הוא הכניסה לבית, שכן אנרגיה ואנשים ייכנסו בד"כ לבית דרך הכניסה הראשית. חשוב ששם המשפחה שלנו יהיה רשום בכניסה לבית בצורה בולטת ורצוי שהכניסה תהיה מטופחת, כולל שימוש בצמחייה או עיצוב כלשהו. באינטרנט, עמוד הבית שלנו הוא העמוד החשוב ביותר. מעבר לכך שחשוב לטפח אותו מבחינה עיצובית, חשוב שכל גולש חדש באתר יבין מיד במה האתר עוסק. מומלץ לכתוב מפורשות מהו השירות אותו מספק האתר.


איכות האנרגיה בבית (איכות התכנים באתר)

תורת הפנג שואי מדברת על החשיבות ועל האופן בו אנרגיות חדשות נכנסות מדי יום אל הבית, ממש כמו גולשים אל תוך אתר אינטרנט. אנרגיה של שגשוג והצלחה תגיע בכמויות גדולות יותר אל בתים מטופחים והרמוניים, בהם קיים איזון בין מבנה מסודר לבין אסתטיקה. בתחום האינטרנט, אתרים רווחיים חייבים להיות מטופחיים ועם תכנים עדכניים. כמו כן רצוי שיהיה איזון בין תכנים מקצועיים לבין מסרים שיווקיים. כך נמשוך אלינו גולשים רלוונטיים ואיכותיים.


הגעת האנרגיה אל כל החדרים (הדפים הפנימיים באתר)

חדרים בבית שהם מרוחקים מהכניסה או קשה להגיע אליהם – יקבלו חלק מועט מהאנרגיה החדשה שנכנסת מדי יום לבית. מבחינת מבנה אתר אינטרנט הדינאמיקה דומה. גולשים בד"כ מתעצלים להקליק על קישורים. גוגל תמיד יבדוק כמה קליקים מפרידים בין עמוד פנימי לבין עמוד הבית (כך מעריכים את חשיבות העמוד עבור בעל האתר). אם ברצונכם לקדם עמוד פנימי באתר, מומלץ לתת לו קישור מעמוד הבית שלכם או לפחות מדף קטגוריה.


התאמת העיצוב לסוג החדר (התאמת העיצוב לאופי האתר)

יועצי פנג שואי מנתחים את החדרים השונים בבית לפי רמות יין ויאנג ולפי איזון בין חמשת האלמנטים. העיצוב, הצבעים, הסמלים והחומרים בכל חדר תומכים או מקשים על ביצוע פעילויות שונות בחדר. כך מומלץ בחדר השינה להשתמש בצבעים שקטים מרגעים שעוזרים לנו להירגע ולישון. בסלון לעומת זאת, רצוי להשתמש בצבעים חמים יותר המעודדים תקשורת ופעולה. הדבר תקף גם בתחום של קידום אתרים. אתר טכנולוגי מקצועי, ישתמש בדרך כלל בצבעים כחולים שמשדרים מקצועיות ואמינות. אתר אוכל לעומת זאת, ישתמש בצבעים אדומים חמים שמעוררים לנו את התיאבון. מומלץ לקרוא עוד על ההשפעות הפסיכולוגיות של צבעים.


בלגן גורם נזק (גם בבית וגם באתרי אינטרנט)

אי סדר בחפצי הבית יוצר מחסומים של אנרגיה ותקיעות. חפצים מבולגנים לא מאפשרים לאנרגיה חדשה ורעננה להיכנס אל הבית. לכן יועצי פנג שואי ממליצים פעמים רבות להיפטר מחפצים לא שימושיים, שכן בכך מתאפשרת כניסה של דברים חדשים הביתה. באתרי אינטרנט, חשוב שכל הפונקציות באתר יעבדו כמו שצריך ויהיו עדכניות. אתר שאינו מעודכן משדר חוסר רצינות וחוסר רלוונטיות עבור הגולש. כמו כן גוגל בודק בכל סריקה שהקישורים באתר תקינים, קישורים שבורים מפחיתים לנו נקודות.

לסיכום

כמו בחיים הרגילים, אנרגיות חיוביות של כסף ושגשוג נמשכות אל אתרי אינטרנט מושקעים עם יופי, סדר והרמוניה. קידום אתרים איכותי מתחיל קודם כל בסידור הבית ועיצובו – כלומר יש תחילה לבצע אופטימיזציה יסודית בכל רחבי האתר, תוך ניסיון מתמיד לשיפור חווית המשתמש.


 
צור קשר    03-5188848
054-2478838