קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

מענה טלפוני לעסקים - שיווק ברמה אחרת

שתפו עם החברים


•    יש לך עומס של טלפונים בעסק?
•    לא כל השיחות מקבלות מענה מקצועי בזמן?
•    קשה לך לתמרן בין העבודה השוטפת לבין הטלפון שלא מפסיק לצלצל?


שירות מענה טלפוני אנושי נועד להוריד ממך את העומס הזה, לספק מענה מיידי לכל לקוח ולהפוך את העסק שלך ליחידה עסקית מצליחה ורווחית. מענה אנושי 24 שעות ביממה מסייע גם לשירות הלקוחות וגם למערך השיווק של העסק שלך!

עסק מצליח משווק 24 שעות ביממה!

ישנה סטיגמה לפיה מענה טלפוני נועד בראש ובראשונה לתת מענה 24 שעות ביממה ללקוחות קיימים. כלומר לספק מענה טלפוני מכובד "לכל אותם הלקוחות שאין לך כוח לענות להם במהלך היום". זה נכון חלקית, אבל זו ממש לא המטרה העיקרית של שירות מסוג זה.

מעבר לשירות הלקוחות (ושימור הלקוחות), עסק מצליח חייב לשווק את עצמו כל הזמן!
כלומר גם אם לקוח פוטנציאלי התקשר אלינו בשעה 20:00 בערב, אנו צריכים להיות ערוכים לבצע שיחת מכירה. בפועל, אף אחד לא יכול להיות זמין 24 שעות ביממה הן בשל עומסי עבודה והן בשל זמן אישי שכל אחד צריך לעצמו. כאן נכנס לתמונה מוקד טלפוני אנושי, שהינו כלי משלים לתחום של שיווק באינטרנט.

לא מפספסים אף לקוח!

מתי רצוי להפעיל את השירות שלנו? כשאתה בפגישה, כאשר קו הטלפון שלך לא זמין, כאשר אין מענה במשרד, כאשר המזכירה עסוקה, בשעת לילה מאוחרת, כשאתה בחו"ל, כאשר אתה בשיחה ממתינה או בכל שלב שבו הלקוח עשוי להתייאש מההמתנה ולעבור למתחרים שלך. המטרה שלנו היא לענות לכל הלקוחות בזמן אמת, ולספק להם תשובות למה שמעניין אותם. אתה בוחר איזה סוג מענה יקבל כל לקוח.

מוקד בהתאמה אישית

חשוב להבהיר. כל שירות מענה טלפוני שאיתו תבחר לעבוד יהיה חייב להתאים את עצמו אליך. אם אתה מוכר את השירות שלך הכי טוב בעולם, אז יכול להיות שעליך להפעיל את השירות הזה רק בתור שירות הודעות (בזמן שאתה בפגישות וכו'). אם המוקד יכול לקבל עבורך הזמנות נכנסות, כדאי לנצל את זה. אם המזכירה שלך עסוקה מאד, יכול להיות שכדאי לתת לה אפשרות להעביר שיחות נכנסות אל שירות ההודעות החכם שלכם.

שירות חסכוני ומהפכני

במקום להעסיק עובד נוסף שיענה לטלפונים (משכורת מלאה) ובמקום לנהל עובד נוסף, מוקד טלפוני אנושי יספק לך שירות מקצועי ואדיב מתי שרק תבחר.
רק אתה בוחר מתי להפעיל את השירות
, ולכן לא תחויב על ימים או על שעות בהם לא הזדקקת לשירות.

מגוון אדיר של שירותים – תלוי מה אתה מחפש?

•    שירות הודעות כללי?
•    ניהול יומן תורים באמצעות יומן אינטרנטי חכם?
•    מסירת פרטים על מוצרים ושירותים?
•    קבלת הזמנות מדויקות?
•    מוקד שירות ייעודי במיקור חוץ?
•    שירות גבייה טלפוני?

התוצאות מדברות בעד עצמן

חברת SEO LEADER משתמשת בשירותי מענה טלפוני כבר למעלה מ-3 שנים. השירות שלנו השתפר פלאים, העומס התמידי על הטלפון נרגע והכי חשוב -
אנחנו מגיעים אל כל הלקוחות הפוטנציאליים שלנו
.

בשורה התחתונה, מוקד השירות שאנחנו עובדים איתו, מעביר לנו מדי יום לידים חדשים שצריכים להפוך לעסקאות חדשות. עבודה מקצועית ויסודית מאפשרת לזהות כל עסקה פוטנציאלית. מדובר בכלי עבודה אידיאלי עבור פרילנסרים עסוקים, עסקים וחברות גדולות.

מדובר בשיווק ברמה אחרת.

>> מה עדיף כרגע לעסק שלך? קידום אתרים אורגני או קידום ממומן? לחץ כאן


  חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם