קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

דרושים עובדים!

שתפו עם החברים


לחברת SEO LEADER דרושים עובדים במגוון תחומים. פירטנו עבורכם את המשרות הפנויות, אנא צרו עמנו קשר במידה והמשרה רלוונטית עבורכם.


כותבי תכנים

דרושים לנו כותבי תכנים לאתרי לקוחות. אין הכוונה לכתיבת "מאמרי קידום אתרים" אלא לכתיבה שיווקית איכותית במגוון חתומים, כתיבה הנסמכת על מחקר מקדים. פעמים רבות, לקוחותינו נדרשים לעבות את תכני האתר שלהם וכאן אתם נכנסים לתמונה. כדי לכתוב תוכן שהולם אתר מסוים, יש להבין את שירותי הלקוח ומוצריו (לפעמים גם לשוחח עם הבעלים) – ורק אז לכתוב תוכן איכותי בצורה נכונה ומוקפדת.


דרושים מזיני תכנים – עבודה על בסיס שבועי

במסגרת תהליך הקידום של לקוחות החברה, אנו מעלים מדי שבוע כמות גדולה של תכנים מקוריים לרשת. הזנת תכנים היא פעולה פשוטה יחסית, שצריכה להעשות תוך שימת לב לפרטים קטנים כמו כותרות, פונטים, גדלי טקסט, קישורים פנימיים, תמונות הפניות וכו'... מדובר בעבודה אידיאלית עבור משלימי הכנסה או סטודנטים. מעניין אתכם? דרושים לנו מזיני תכנים חדשים.


דרושים מעצבים גרפיים

אנו לא מגייסים מעצבים גרפיים לתוך החברה, אלא עובדים מדי חודש עם מגוון פרילנסרים בתחום. אילו עבודות עיצוב אנו צריכים מדי חודש? עיצוב באנרים, חידוש לוגו, עיצוב חדש ללקוחות חדשים, עיצוב אתרי תמיכה חדשים ועוד... דרושים לנו מעצבים מוכשרים שעובדים מהר, ומעוניינים לשתף פעולה לאורך זמן.


בוני אתרים

פעמים רבות, לקוחות מעוניינים להעביר את האתר שלהם אל מערכת ניהול דינאמית וקלה לתפעול. יש לכם מערכת כזו? אתם מסוגלים להעביר אתר בעיצוב קיים אל המערכת החדשה? כנראה שנוכל לשתף פעולה.


דרושים פרילנסרים חרוצים ומסודרים

לרוב, אנו לא מגייסים עובדים לחברה – אלא עובדים מול פרילנסרים. כלומר מדי סוף חודש תידרשו לסכם את העבודה שבוצעה ולהוציא לנו חשבונית כחוק (עוסק עצמאי או עוסק פטור). עבור מי שאין לו תיק עצמאי, ישנו פיתרון נוסף שנקרא "חשבונית לשכיר". אתר חשבונית לשכיר מפיק עבורכם חשבונית מדי חודש, וכך אין צורך לפתוח תיק במע"מ ומס הכנסה.

>>צרו קשר לפרטים נוספים