קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

קידום אתרים אורגני

שתפו עם החברים

  לפני שאתה פונה אל חברת קידום אתרים, כדאי להחליט מראש אם אתה מעוניין בקמפיין קידום אתרים ממומן (PPC), או בקמפיין קידום אתרים אורגני (SEO) או בשניהם יחד!

השיקולים לכל כיוון הם רבים ומגוונים. פרסום בגוגל (PPC) הינו כלי שיווקי בעל תוצאות מדהימות והינו רלוונטי עבור אינספור עסקים. היתרונות הבולטים של קמפיין מסוג זה הם תוצאות מיידיות, חשיפה מירבית לעסק וקבלת הזדמנות מצוינת לבדיקת המודל העסקי שלכם למכירות באינטרנט.

יחד עם זאת, יש לתחום של פרסום בגוגל מספר חסרונות. למידע מפורט בנושא קידום אתרים אורגני, הכנו עבורך מדריך קידום אתרים חינם - שיעזור לך לקבל החלטות נכונות, להגדיל את כמות הגולשים ולהרוויח יותר כסף.


חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם


ירוק למי מתאים קידום אתרים אורגני?


קידום אורגני מתאים במיוחד עבור עסקים עם מודל עסקי מגובש, עסקים שמבינים כמה שווה להם כל לקוח ויודעים לתרגם לקוחות חדשים לרווחים! תהליך של קידום אתרים אורגני כרוך בהוצאה חודשית קבועה, ולכן מתאים יותר לעסקים עם תזרים מזומנים חיובי.

מי שלא רוצה להיות תלוי במערכת הפרסומות של גוגל, ומעוניין לבנות ערוץ שיווקי עצמאי לטווח ארוך - פשוט חייב לבצע קידום אתרים אורגני. ניתן ללמוד לבד את העקרונות של קידום אורגני, יחד עם זאת מומלץ להיעזר בחברת קידום אתרים מקצועית, כדי להתחיל את התהליך הארוך ברגל ימין, ולהימנע מטעויות מיותרות ולחסוך הרבה זמן וכסף.


ירוק קידום אתרים אורגני – בניית ערוץ שיווקי לטווח הבינוני והארוך

בשונה מקמפיין ממומן (PPC), תהליך קידום אתרים אורגני נועד להביא תוצאות חזקות בטווח הבינוני והארוך. אז נכון, אחרי שנבצע אופטימיזציה טובה באתר, נקפוץ יפה בהרבה תוצאות חיפוש. אלא שכדי להגיע לתוצאות חזקות באמת (תוצאות שמכניסות לנו הרבה כסף כל חודש) צריך לבצע עבודה מקצועית ויסודית לאורך זמן.

המטרה שלנו כחברת קידום אתרים היא להביא לעסק שלך ערך מוסף גבוה, כך שישתלם לכם לעבוד איתנו לאורך זמן. יש לנו עשרות לקוחות שעובדים איתנו באופן רציף לאורך השנים. אנו עובדים בסביבה תחרותית וחייבים להמשיך להשקיע כדי להמשיך לקבל את התוצאות החזקות.


ירוק קידום אורגני - תוך כמה זמן נגיע לעמוד הראשון בגוגל?

קידום אתרים אורגני הינו תהליך לכל דבר. קצב ההתקדמות של אתר בתוצאות החיפוש מושפע מכמות גדולה של פרמטרים: ותק האתר, איכות האופטימיזציה, תכני האתר, עדכון התכנים באתר, קצב הכנסת קישורים מבחוץ וכמובן רמת התחרותיות בתחום המבוקש.

בתחומים עם רמת תחרות בינונית-נמוכה ניתן לקבל תוצאות יפות תוך חודשיים-שלושה של עבודה נכונה. חשובה להבין, קידום אתרים אורגני לא חייב להיות ארוך ומייגע!

בתחומים עם תחרות בינונית-גבוהה משיגים את התוצאות המבוקשות תוך חצי שנה, תוך שנה או אפילו תוך שנה וחצי. הכל שאלה של רמת התחרותיות בתחום ונקודת ההתחלה ממנה התחלנו. לא פשוט לקדם אתר חדש לחלוטין בתחומים תחרותיים כמו "צימרים", "השקעות" או "רהיטים". יחד עם זאת, מדובר במשימה אפשרית שצריך לפרוס על פני משך זמן ריאלי.


ירוק לכמה זמן מחזיקות התוצאות אליהן הגענו?

חברת SEO Leader מתמחה בתחום של קידום אתרים לעסקים. לקוחות רבים, שואלים בתחילת הדרך: "כמה זמן יחזיקו תוצאות הקידום החזקות?"

ובכן, זה תלוי מאד ברמת התחרותיות של התחום בו עובדים. אם עובדים בתחום עם תחרות בינונית-נמוכה, תוצאות הקידום עשויות להישמר בצורה יפה לאחר סיום התהליך ואף להתחזק עם הזמן.

חשוב להבין שלכל פעולת קידום אורגני לוקח משך זמן מסוים לקבל ביטוי מלא במנוע החיפוש של גוגל. לכן אם נפסיק את פעולות הקידום ברגע מסוים, אנו עדיין צפויים להמשיך ולהנות בחודשים הבאים מהאפקט החיובי של הפעולות שבוצעו.

חברות שפועלות בתחומים יותר תחרותיים, עשויות לאורך זמן לסגת מעט בתוצאות החיפוש – אבל לא באופן דרסטי! כאשר משתמשים כמו שצריך בשיטה של בניית קישורים, בונים יסודות חזקים לאתר ולכן החוזק השיווקי של האתר שלכם יישאר לאורך זמן! קידום אורגני הוא סוג של נכס לטווח ארוך.


ירוק קידום אורגני - איך משמרים את התוצאות אליהן הגענו?

נניח שניהלנו עבורך קמפיין קידום אתרים אורגני מוצלח במיוחד, והגענו ביחד למקומות הראשונים במספר ביטויי מפתח. האם תידרש להמשיך ולשלם תשלום חודשי גבוה לשמירה על התוצאות? לא בטוח. הכל תלוי ברמת התחרותיות בתחום - ובשאיפות השיווקיות שלך.

ישנם לקוחות שלאחר שנה משלמים סכום כסף נמוך יותר כל חודש. במקרים כאלו המטרה היא פשוט לשמר את ההישגים היפים אליהם הגענו. קידום אורגני יכול להתבצע בעוצמות שונות, כלומר רק אתה קובע את קצב העבודה של הפרויקט.

עוד אלמנט שמשפיע מאד על יציבות התוצאות בגוגל, הוא שיטת העבודה העיקרית של חברת הקידום שבחרתם. חברה שמתמקדת בטכניקה של בניית קישורים בגוגל עדיפה על פני חברה שמתמקדת בטכניקה של החלפת קישורים בגוגל. לקבלת הסבר מפורט בנושא - צרו עמנו קשר!


ירוק הסודות הגדולים של קידום אתרים אורגני

מעניין אותך לגלות סודות נוספים בתחום של קידום אורגני? המדריך החינמי שלנו כולל שיעור בונוס עם סודות שיווקיים שרק מקדמי אתרים מכירים.

התחום של קידום אתרים אורגני מתפתח לאורך השנים, בהתאם לשינויים הרבים באלגוריתם החיפוש של גוגל. יחד עם זאת, עקרונות השיווק באינטרנט נשארים זהים. מנוע החיפוש של גוגל מנסה לזהות כל הזמן אתרים איכותיים, עם תוכן ומוצרים איכותיים, שמספקים שירות טוב לגולשים.

אם תקפיד במהלך העשייה השיווקית לחשוב כל הזמן על הלקוחות ועל הערך המוסף שהם מקבלים באתר שלכם, תמשיך להתקדם בקצב יפה. בהצלחה!


ירוק אינפורמציה נוספת שעשויה לעניין אותך

קידום אתרים בירושלים - האם יש חוקים שונים לקידום בירושלים?

קידום אתרים בישראל - מותר לך לצפות לתוצאות מהירות!
 

פרסום בגוגל
- היתרונות והחסרונות של קמפיין Google Adwords.


חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם

 
צור קשר    03-5188848
054-2478838