קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

מחיר קידום אתרים

שתפו עם החברים


"אני משלם 2700 ש"ח כל חודש ועדיין לא מרוצה!"

"אני משלם רק 1000 ש"ח לחודש לבחור נחמד
בצפון הארץ..."


"אני בכלל מקדם את האתר בעצמי!"


בוא נודה, התחום של קידום אתרים בגוגל הינו תחום פרוץ למדי. ישנה כמות גדולה של חברות שמספקות שירותי קידום אתרים. אם נוסיף על כך את כמות מקדמי האתרים שעובדים באופן פרטי, נגיע לכמות אדירה של נותני שירות. כל גורם מקצועי בשוק מספק שירותים שונים, ברמת איכות שונה, עם תוצאות שונות.

מחירון קידום אתרים קיים רק בתיאוריה. בפועל, מחיר קידום אתרים בארץ יכול לנוע בין 700 ש"ח במקרה הקיצוני הנמוך לבין 7000 ש"ח במקרה הקיצוני הגבוה. הכל תלוי בגודל החברה שאיתה בחרת לעבוד, באיכות שלה, בכמות המושגים שברצונך לקדם וכמובן ברמת התחרותיות של המושגים המקודמים.

כדי להשוות מחירי קידום אתרים - אתה חייב להבין מה אתה מקבל בהצעה. יש יעדים? יש המלצות? יש רשימת מושגים? יש תיאום ציפיות? פער המחירים הגדול בין חברות הקידום השונות - נובע מכך שהן מספקות שירותים שונים ומבטיחות כל אחת תוצאות שונות לחלוטין!


חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם


ירוק אצל החברות הגדולות משלמים הרבה (ולא חייבים!)

זה לא סוד. מחיר קידום אתרים תמיד יהיה גבוה יותר אצל חברות הקידום הגדולות והוותיקות ביותר. ישנם לקוחות גדולים (בנקים, חברות תקשורת, מוסדות חינוך) עם תקציבי ענק, שמחפשים מוניטין וביטחון  - לקוחות אלו מוכנים לשלם גם 5,000-10,000 ש"ח בחודש עבור קמפיין קידום אתרים.

יחד עם זאת, ישנו שוק גדול של לקוחות מסדר גודל קטן עד בינוני, עם תקציבי פרסום נמוכים בהרבה. אם גם לך יש תקציב פרסום מוגבל, זה מה שיש לנו להגיד לך:

את המחיר הטוב והמשתלם ביותר תקבל מחברות קידום אתרים מסדר גודל בינוני או מפרילנסרים עם רמת מומחיות גבוהה בתחום.


חברות אלו יספקו לכם שירות ברמה גבוהה מאד, במחיר הוגן ושפוי. למען הסר ספק - אסור להתפשר על איכות העבודה! לקידום אתרים איכותי יש עלויות, ואם לא תשלם סכום סביר כנראה שגם לא תקבל תוצאות כמו שצריך. כמה צריך לשלם? מהו מחיר סביר? האם קיים מחירון קידום אתרים מהימן? המשך לקרוא, זה מגיע...


ירוק מחיר קידום אתרים בחברת SEO Leader - הכל שקוף

לפני שנתחיל לנמק את המחיר שאנו גובים בעבור קידום אתרים אורגני, אנו יכול לספר לך ש-80% מהלקוחות שלנו משלמים תשלום חודשי של 1,500-2,500 ש"ח לחודש.

אם תערוך סקר שוק של מחיר קידום אתרים, תמצאו שמדובר במחיר בטווח הבינוני. יחד עם זאת, מבחינת איכות העבודה ורמת התוצאות – אנחנו מוכנים להתחייב לתוצאות החזקות ביותר! וזה ממש לא מובן מאליו...

העובדות מראות שפעמים רבות בעלי עסקים לא מקבלים תמורה אמיתית עבור כספם בתחום של קידום אתרים. למעשה, לקוחות רבים שלנו הם "מאוכזבי קידום אתרים" שהתרשמו מהתוצאות שלנו ומרמת השקיפות בה אנו עובדים - ובחרו לצאת לדרך חדשה עם יעדים ברורים.


ירוק מחירון קידום אתרים - כיצד נקבע המחיר הסופי?

"אוקיי, אז כמה אני אשלם בפועל? 1500? 2200? 1700? - יש לכם מחירון קידום אתרים?" לא, אין לנו מחירון קידום אתרים מוכן מראש.

מחיר קידום אתרים נקבע בהתאם לרשימת מילות המפתח שלך.


בשלב הראשון, נבקש ממך לשלוח אלינו רשימה אינטואיטיבית של 10 מושגי מפתח שעליהם חשבת מראש. מדובר באותם מושגים שראית בגוגל, ראית אצל מתחרים וכבר הבנת שרלוונטיים לעסק שלך.

בשלב השני, נבדוק באמצעות כלים סטטיסטיים מגוונים את כמות החיפושים במושגים הללו ונשתדל להרחיב את רשימת המושגים למילות מפתח נוספות (מושגים מחופשים ששווה לך לקדם). בסופו של דבר מגיעים לרשימת מושגים של 15-30 מושגי חיפוש, תלוי בתחום העסק שלך.

בשלב השלישי, נערוך בדיקת תחרותיות לרשימה המבוקשת. עבור כל מושג ברשימה, ננסה להעריך את כמות העבודה שתידרש כדי לקדם אותו לעמוד הראשון בגוגל. רק על סמך רשימת המושגים הסופית נוכל לתמחר את פרויקט הקידום שלך.


ירוק אנו מתחייבים ליעדים ברורים ולתוצאות חזקות!

יש להדגיש - חשוב לנו מאד להשיג עבורך תוצאות חזקות בגוגל ולתת לך תמורה אמיתית לכסף. רק תוצאות חזקות ישכנעו אותך להמשיך ולעבוד איתנו לטווח ארוך ובהמשך גם להמליץ על שירותנו לשותפים ולקולגות.

הנך מוזמנים להתרשם ממיקומי לקוחותינו במושגים השונים


מחיר קידום אתרים נגזר מהיעדים שהגדרנו לקמפיין. היעד שלנו הוא בד"כ להביא לפחות 50% מהמושגים לעמוד הראשון בגוגל, תוך חצי שנה. אנו מקפידים להציב יעדים ריאליים ועושים כל שניתן כדי לעמוד בהם. לא קרה מעולם שלא עמדנו ביעדים שהצבנו לעצמנו. (אמיתי לגמרי!!!)


ירוק מחיר קידום אתרים - 1700 ש"ח לחודש זה יקר?

יותר מכך, לקוחות רבים מעידים כי במידה והם מקבלים תוצאות חזקות, אין להם בעיה לשלם סכום חודשי של 1500-2200 ש"ח בחודש – כי זה משתלם להם מאד. אנו מזמינים אותך לקרוא המלצות של לקוחות ולהתרשם ממיקומי לקוחותינו במושגי החיפוש השונים.

המוטו שלנו הוא "תוצאות, תוצאות, תוצאות!" - כי רק אם תגיע למקומות הראשונים בגוגל הרווחים שלך יוכלו לגדול בצורה משמעותית. צור עמנו קשר ונשמח לייעץ לך בחינם בכל נושא בתחום של קידום אתרים באינטרנט.


חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם
 
צור קשר    03-5188848
054-2478838