קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

קידום אתרים לעסקים

שתפו עם החברים


בעל עסק! נמאס לך שמתחרים עוקפים אותך בגוגל?

מחפש מקדם אתרים אמין ומקצועי?

רוצה לקבל תוצאות מהירות וחזקות במיוחד? (במחיר הוגן)עסקים קידום אתרים לעסקים - יעיל ומשתלם


קידום אתרים לעסקים הוא אחד מאפיקי השיווק היעילים ביותר באינטרנט. עסקים רבים מכל הארץ מצליחים להגדיל את המכירות שלהם באופן משמעותי, וזאת באמצעות קידום אתרים ממוקד ואיכותי.

זה לא משנה אם מדובר בעסק קטן (חנות מיסטיקה), עסק שפונה לנישה מאד מצומצמת (מדריך טיולים לדרום אמריקה), עסק שמוגבל לאיזור גיאוגרפי אחד (פסיכולוגית בתל אביב) או עסק חדש לחלוטין! כמעט כל עסק יכול להתפתח ולגדול בצורה משמעותית בזכות קידום אתרים לעסקים.


חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם


עסקים קידום אתרים לעסקים קטנים

אחד המאפיינים של עסקים קטנים הוא מחזור כספי נמוך, ולכן תקציב פרסום מוגבל. העניין הוא שכדי להגדיל מכירות, חייבים להשקיע בפרסום. היתרון הגדול של פרסום באינטרנט על פני פרסום מסורתי הוא היכולת שלך למדוד את התוצאות. מקדם אתרים טוב יוכל להביא לך תוצאות נפלאות בגוגל גם תוך חצי שנה!

איך תדע שקיבלת תמורה יפה עבור כספך? דבר ראשון תופיע במקומות הראשונים בהרבה מושגים, דבר שני כמות הגולשים תגדל (תוכל למדוד זאת בקלות באמצעות גוגל אנליטיקס) והכי חשוב – הטלפון לא יפסיק לצלצל!


עסקים כמה צריך לשלם עסק קטן עבור קידום אתרים?

יש לך עסק קטן? אם תבקש הצעת מחיר עבור קידום אתרים לעסקים, תקבלו מגוון הצעות בטווח מחירים של 1,000-2,200 ש"ח בחודש. כדי לבחור בהצעה הטובה ביותר, אסור לך להתמקד רק במחיר אלא אתה חייב לנסות להבין מה אתה מקבל תמורת הכסף שלך.

האם יש יעדים ברורים? האם מקדם האתרים נראה לך אמין מספיק? האם תקבל דו"חות לאורך תהליך הקידום? האם מדובר באיש מקצוע עם ניסיון? האם אפשר להתרשם מתוצאות של לקוחות אחרים? האם יש המלצות? שאלות אלו יעזרו לך לקבל מושג טוב יותר לגבי איכות הקידום שתקבל. כמובן שכדי לקבל החלטה סופית, יש להתחשב גם במחיר.


עסקים קידום אתרים לעסקים גדולים – יותר תחרות

ההבדל העיקרי בין עסקים גדולים לעסקים קטנים הוא הזירה התחרותית. קידום אתרים לעסקים גדולים מתאפיין בפעולות שיווק אגרסיביות יותר ונרחבות יותר, ולכן בעלויות גבוהות יותר עבור חברת הקידום. כדי לעמוד ביעדים ולהגיע לתוצאות חזקות באמת, יש לבצע כמות גדולה יותר של פעולות מדי שבוע.

למען האמת, תקציב הקידום של עסק גדול צריך להיות גבוה יותר מאשר 1,500 ש"ח בחודש. קידום אתרים לעסקים גדולים אמור לעלות 1,700-2,500 ש"ח בחודש, תלוי בכמות המושגים שצריך לקדם ורמת התחרות בתחום. כדי להבין טוב יותר את מרכיבי העלות של קידום אתרים לעסקים, כדאי לך לקרוא את המאמר הבא: מחיר קידום אתרים.


עסקים לסיכום – ההמלצה שלנו

לפני שאתה מחליט להשקיע בתחום של קידום אתרים אורגני, יש לבצע בדיקה ראשונית לגבי כמות החיפושים של המושגים שלך בגוגל. יש להבין כיצד הלקוחות מחפשים אותך בגוגל – אילו מושגים הם מקישים! רק במידה ויש כמות יפה של חיפושים חודשיים, שווה לך להשקיע בתחום הזה.

במידה וקיבלת החלטה ללכת על זה, הכי חשוב למצוא מקדם אתרים מקצועי ואמין. אל תלך על ההצעה הזולה ביותר שתקבל (כי אתה עלול לשלם ביוקר) ואל תוותר על קבלת המלצות של לקוחות מרוצים.

זכור! אם תבחר מקדם אתרים טוב, אתה עשוי לקבל תמורה מדהימה לכסף שלך. תהליך קידום איכותי בונה לך נכס שיווקי לטווח הארוך, נכס שילווה אותך הרבה שנים קדימה. אין כמו להיות במקום ה-1 בגוגל - הטלפון שלך פשוט לא יפסיק לצלצל.

>> מענה טלפוני לעסקים (24 שעות ביממה) - עד כמה הוא חשוב לעסק?


חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם

 
צור קשר    03-5188848
054-2478838