קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

קידום אתרים חינם

שתפו עם החברים


קידום אתרים בחינם - גם אני רוצה!


"אני ממש לא מתכוון לשלם 2000 ש"ח בחודש!"


"אני בכלל מעדיף לקדם את האתר בעצמי..."

"מי שמשלם מעט מקבל מעט - זו דעתי!"בואו נכיר בעובדות, הידע המקצועי של קידום אתרים נמצא ברשת במלואו. כלומר כל אדם חרוץ עם גישה טובה לתחום המחשבים - מסוגל ללמוד תחום זה בצורה טובה, גם אם ייעזר בדרך בקולגות או באנשי שיווק מנוסים.

יותר מכך, מרבית מקדמי האתרים הגדולים בארץ – לא למדו את התחום של קידום אתרים אורגני באמצעות "קורס קידום אתרים", אלא דרך לימוד עצמי, הרבה קריאה מקצועית ולא מעט ניסויים בשטח.

בתחום של קידום אתרים, הידע המקצועי והסודות השיווק הם דינאמיים. אלגוריתם החיפוש של גוגל משתנה באופן מתמיד ולכן שיטות העבודה מתעדכנות כל העת.

חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם

קידום אתרים חינם דורש השקעת זמן לא מבוטלת!

קידום אתרים בחינם הינו בר השגה, אך עשוי לדרוש מכם השקעת זמן לא מבוטלת. יש אנשים שנהנים מתהליך הלימוד, ועדיין – הידע של קידום אתרים בגוגל מורכב מכמות אדירה של פרטים קטנים ודגשים לשיווק האתר.

העניין הוא שגם לאחר שרכשתם את הידע הדרוש ויישמתם אותו באתרכם באמצעות אופטימיזציה – עדיין מצפה לכם עבודה מפרכת של בניית קישורים מבחוץ, החלפת קישורים, כתיבת מאמרים, פרסום ידיעות בפורומים ובלוגים ועוד...

יותר מכך, בתור משווקים חדשים, פעולות השיווק השונות בהכרח ייקחו לכם יותר זמן ויעלו לכם יותר כסף.


קידום אתרים בחינם – זה לא באמת חינם

בסופו של דבר, כדי לקדם את האתר שלכם למקום ה-1 בגוגל בביטויים תחרותיים, תצטרכו לשלם לחברה חיצונית תשלום חודשי קבוע (לא חייב להיות יקר) או לחילופין – תצטרכו להשקיע הרבה זמן ומרץ במסגרת המאמצים לקידום האתר.

רוב בעלי העסקים בארץ משקיעים את מירב מאמציהם בתפעול העסק ואין להם מספיק זמן לשיווק האתר בצורה אופטימלית (ולכן קידום אתרים חינם פחות רלוונטי עבורם). שירות קידום אתרים חיצוני נועד להשלים את הפעילות העסקית השוטפת ולהקל על בעל העסק.


כמה בעצם עולה קידום אתרים בגוגל?

מחיר קידום אתרים בגוגל מושפע מהמון פרמטרים: ותק האתר העסקי, רמת האופטימיזציה ההתחלתית, גודל חברת הקידום, קצב העבודה ורמת היעדים שנקבעה מראש. קשה מאד להשוות מחירים בין חברות הקידום השונות, שכן כל חברה מספקת שירותים שונים, ברמת איכות שונה.

לפני שאתם משווים מחיר קידום אתרים בכמה חברות, אתם חייבים להבין מה מציעים לכם בכל הצעת מחיר. כדי לקבל אינפורמציה נוספת בנושא מחירים, מומלץ לעיין במאמר הבא: מחיר קידום אתרים.


ייעוץ מקצועי חינם – SEO Leader – זה באמת בחינם!

בכל מקרה, במידה ואתם עדיין מתלבטים מה לבחור – נשמח לעזור ולייעץ בחינם. אנו לא מספקים שירות קידום אתרים בחינם, אך מכירים היטב את השוק ונוכל לכוון אתכם אל הפתרונות שהכי מתאימים לכם.

אנו מאחלים לכם שתמשיכו להתקדם – המקום ה-1 בגוגל הוא המפתח להצלחת עסקים רבים!


 
צור קשר    03-5188848
054-2478838