קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

צפייה ישירה

שתפו עם החברים


צפייה ישירה
בסרטים ובסדרות צוברת תאוצה בחודשים האחרונים. אם בעבר היינו צריכים לחכות שעות עד שנצליח להוריד סרט מהאינטרנט, כיום ישנו פיתרון חדש. אתרי סרטים לצפייה ישירה זמינים 24 שעות ביממה ומספקים עבורנו שירות אדיר – צפייה בסרטים וסדרות ללא תשלום, באופן מיידי וללא כל מאמץ.

מי שגילה את האפשרות הזו בתקופה האחרונה פשוט התמכר. לא מעט אנשים מבלים כיום מעל 5 שעות ביום מול המחשב, צופים בסרטים וסדרות להנאתם. מדובר בלא פחות מאשר מהפכה בתחום צריכת הסרטים. אף פעם לא היה כיף כל כך לצפות בסרטים!

 
  מהיר ועצבני 4 - הכי פופולארי בשנה האחרונה.
 
יש לאתרים הללו לפחות 3 ייתרונות מרכזיים:

מהירות – לא צריך לחכות! בא לכם סרט? פשוט היכנסו אל אחד מהאתרים של צפייה ישירה, חפשו את הסרט בתיבת החיפוש ותתחילו לראות. אין צורך להוריד את הסרט ואין עיכובים – פשוט מדהים. אפשר אפילו להגיש בקשות להורדה של סרטים חדשים - "איך שתבקש – כבר על האש!"...

עדכניות – מי שמתחזק אתרי צפייה ישירה מקפיד להיות מעודכן בסרטים החדשים שיוצאים לשוק בכל שבוע. באתרים הללו תוכלו למצוא את הסרטים החדשים ביותר ולצפות בהם לפני כולם. יש אינסוף דוגמאות לכך.

24 שעות ביממה – אתרים אלו זמינים כל הזמן. מוקדם בבוקר לפני ביה"ס ובאמצע הלילה כשחוזרים מיום עמוס. אין נפילות ואין עומסים. השירות של אתרי צפייה ישירה הוא איכותי ומוכיח את עצמו בשטח יפה מאד.

יחד עם זאת, יש לאתרים אלו גם כמה חסרונות:

איכות הסרטים – מאחר ובעלי האתרים משתדלים להעלות סרטים חדשים כמה שיותר מהר לאתר, פעמים רבות הם מעלים סרטים באיכות לא אופטימלית (כי זה מה שיש באותו הרגע). הבעיה היא שאחרי חודשיים, כאשר יוצאות כבר גירסאות איכותיות יותר של הסרט, לא תמיד מעדכנים אותו באתר, וחבל. לדעתנו נושא זה עשוי להשתפר בקרוב, בשל ביקורת הגולשים.

בעיית ה72 דקות – רוב האתרים של סרטים לצפייה ישירה משתמשים בשירותיו של אתר בשם MegaMovies. באתר זה מאחסנים את הסרטים והצפייה מתבצעת בפועל ישירות משרתי האתר בחו"ל. אתר זה מגביל צפייה בסרטים במשך 72 דקות ברציפות. כשמגיעים למשך הזמן המותר נחסמים. ניתן לעקוף את החסימה תוך דקה ע"י שינוי כתובת IP ומחיקת הקוקיס מהמחשב, אבל לפעמים זה קצת מעיק.

עצירות באמצע – איכות השידור הרציף מהשרתים בחו"ל תלויה בכמה גורמים. היא תלויה בכמות היישומים הפתוחים על המחשב שלנו, ברוחב הפס שלנו והאם אנו גולשים בשעות גלישה עמוסות. אחד הפתרונות הוא לתת לסרט להיטען מספר דקות ורק אז להתחיל לצפות בסרט. בנוסף לכך, רוחב הפס משתפר כל הזמן בארץ.


המלצה שלנו – אתר FreeMovies
 


אתר FreeMovies.co.il הוא פורטל סרטים לצפייה ישירה ראשון מסוגו בארץ. הפורטל מציג קישורים איכותיים לעשרות אתרי צפייה ישירה. מה זאת אומרת? האתר לא מעלה בעצמו סרטים לשרתים בחו"ל, אלא פשוט עושה סדר בבלגן. במקום לחפש במשך כמה דקות ארוכות את הסרט שאתם מחפשים (לאף אתר ספציפי אין את כל הסרטים) – הפורטל יעשה עבורכם את העבודה. עם חיפוש פשוט ניתן להגיע לכל הסרטים ולכל הסדרות החדשים.

בנוסף לכך, אתר FreeMovies.co.il השיק לאחרונה מיזם סרטונים חדש שפשוט חייבים לראות: "המלצות גולשים בשילוב סרטונים". מדובר בהמלצות גולשים אותנטיות, המגיעות בליווי סרטונים להמחשה. כיום קל להפיק סרטוני וידאו ביתיים, והם יכולים להיות כלי יעיל למדי להעברת אינפורמציה בין גולשים. מומלץ לבקר.

השימוש באתר FreeMovies חוסך מעבר באתרים מפוצצים בפרסומות וחוסך חלונות קופצים. פשוט מחפשים ומוצאים. האתר מבצע גם בדיקת איכות ללינקים של הסרטים. לא יקרה מצב שבו הגעתם דרך הפורטל אל לינק שבור...

צפייה נעימה!
 
צור קשר    03-5188848
054-2478838